Download Chrome extension

Академія мого героя Himiko Toga & Knife custom cursor

Академія мого героя Himiko Toga & Knife - кастомний курсор і cute cursor для браузера.

Try this cursor

Move across the preview to feel both cursor styles.

Академія мого героя Himiko Toga & Knife cute cursor pack preview
Hover these
Auto · default + hover
72
Наш перший MHA злодій курсор з Himiko Toga і її підписний ніж тепер доступний! Цей веселий і загрозливий антагоніст з аніме My Hero Academia є членом Ліги злодіїв і має смертельну зброю в руці. Чи ви шанувальник шоу або просто любите хорошого злодія, цей курсор ідеально підходить для додавання деякого хвилювання до вашого комп'ютерного досвіду. Так навіщо чекати? Завантажити наш Himiko Toga & Knife Cursor сьогодні і приєднатися до лав Ліги злодіїв!Перегляньте інші цікаві курсор паки в колекції My Hero Academia, де знайдете також пак Академія мого героя Himiko Toga & Knife.

Customize your embed code and preview it in real time below.

Live preview

PNG, resized to 32px
<style type="text/css">
body {
  cursor: url(https://cdn.cutecursors.com/cdn-sweezy/packs/my-hero-academia-himiko-toga-knife-cursor/arrow.png) 4 4, auto;
}
a, button, .clickable {
  cursor: url(https://cdn.cutecursors.com/cdn-sweezy/packs/my-hero-academia-himiko-toga-knife-cursor/hand.png) 4 4, pointer;
}
</style>
<a href="https://cutecursors.com//category/my-hero-academia/my-hero-academia-himiko-toga-knife-cursor" title="Get free Академія мого героя Himiko Toga & Knife cursors for your website.">
  Академія мого героя Himiko Toga & Knife Cursors
</a>
/* components/CuteCursor.jsx */
"use client";
import { useEffect } from "react";

const CURSOR = "https://cdn.cutecursors.com/cdn-sweezy/packs/my-hero-academia-himiko-toga-knife-cursor/arrow.png";
const POINTER = "https://cdn.cutecursors.com/cdn-sweezy/packs/my-hero-academia-himiko-toga-knife-cursor/hand.png";

export default function CuteCursor() {
  useEffect(() => {
    const style = document.createElement("style");
    style.innerHTML = `
      body { cursor: url(${CURSOR}) 4 4, auto; }
      a, button, .clickable { cursor: url(${POINTER}) 4 4, pointer; }
    `;
    document.head.appendChild(style);
    return () => style.remove();
  }, []);

  return null;
}

/* Usage: render <CuteCursor /> once, e.g. in your root layout or App:
   <CuteCursor />
   Академія мого героя Himiko Toga & Knife cursors by https://cutecursors.com//category/my-hero-academia/my-hero-academia-himiko-toga-knife-cursor */
-- Академія мого героя Himiko Toga & Knife custom cursor for Roblox
-- LocalScript (place it in StarterPlayer > StarterPlayerScripts)
--
-- 1) Download the cursor images (buttons above) or grab them here:
--    Cursor:  https://cdn.cutecursors.com/cdn-sweezy/packs/my-hero-academia-himiko-toga-knife-cursor/arrow.png
--    Pointer: https://cdn.cutecursors.com/cdn-sweezy/packs/my-hero-academia-himiko-toga-knife-cursor/hand.png
-- 2) Upload them in Roblox Creator Hub as Decals (Create > Decals).
-- 3) Replace the IDs below with your uploaded Image asset IDs.

local UserInputService = game:GetService("UserInputService")
local Players = game:GetService("Players")

local CURSOR_ICON = "rbxassetid://CURSOR_ASSET_ID"
local POINTER_ICON = "rbxassetid://POINTER_ASSET_ID"

-- Set the default cursor
UserInputService.MouseIcon = CURSOR_ICON

-- Optional: switch to the pointer icon while hovering GUI buttons
local function hookButton(button)
	button.MouseEnter:Connect(function()
		UserInputService.MouseIcon = POINTER_ICON
	end)
	button.MouseLeave:Connect(function()
		UserInputService.MouseIcon = CURSOR_ICON
	end)
end

local playerGui = Players.LocalPlayer:WaitForChild("PlayerGui")
for _, gui in ipairs(playerGui:GetDescendants()) do
	if gui:IsA("GuiButton") then
		hookButton(gui)
	end
end
playerGui.DescendantAdded:Connect(function(gui)
	if gui:IsA("GuiButton") then
		hookButton(gui)
	end
end)

-- Академія мого героя Himiko Toga & Knife cursors: https://cutecursors.com//category/my-hero-academia/my-hero-academia-himiko-toga-knife-cursor

How to Install Академія мого героя Himiko Toga & Knife

How to Install cursor Академія мого героя Himiko Toga & Knife for Chrome

Академія мого героя Himiko Toga & Knife preview

Академія мого героя Himiko Toga & Knife

Академія мого героя Himiko Toga & Knife - кастомний курсор і cute cursor для браузера.

  1. 1
    Go to Chrome Web Store

    Hit the 'Add to Browser' button to get the 'Академія мого героя Himiko Toga & Knife' pack.

  2. 2
    Add the Extension

    On the Chrome Web Store, smash that ‘Add to Chrome’ button and confirm.

  3. 3
    Pin for Easy Access

    Pro-tip: Pin the 'Cute Cursors' extension to your toolbar for quick access.

  4. 4
    Activate Your Cursor

    Open the extension, find the 'Академія мого героя Himiko Toga & Knife' pack, and click to activate. Easy peasy!

Piece of cake, right? Go on and have fun!

You may also like

Explore other cursor packs from our collection

Пакет курсорів Мій герой Academia Nezu & TeaA

Мій герой Academia Nezu & Tea курсор пак

Милий курсор Мій герой Academia Nezu & Tea - безкоштовний кастомний курсор для робочого столу.

Пакет курсорів Мій герой Академія Міна Ашидо

Мій герой Академія Міна Ашидо курсор пак

Мій герой Академія Міна Ашидо - милий курсор пак і кастомний курсор для браузера та Windows.

Пакет курсорів Мій герой Academia Dabi & BlueflameA

Мій герой Academia Dabi & Blueflame курсор пак

Мій герой Academia Dabi & Blueflame курсор пак з милим курсором для Chrome, Edge і Windows.

Пакет курсорів Дабі

Дабі курсор пак

Дабі custom cursor пак із милим курсором для фанатів теми.

Пакет курсорів Неза

Неза курсор пак

Неза курсори: милий курсор і кастомний курсор в одному сеті.

Пакет курсорів My Hero Academia Bakugo

My Hero Academia Bakugo курсор пак

My Hero Academia Bakugo cursor with an Explosion Gauntlet pointer - realistic explosive combat custom cursor.

Пакет курсорів My Hero Academia Hawks

My Hero Academia Hawks курсор пак

My Hero Academia Hawks cursor with a Red Feather pointer - realistic swift aerial-hero custom cursor.

Пакет курсорів My Hero Academia Dabi

My Hero Academia Dabi курсор пак

My Hero Academia Dabi cursor with a Blue Flame pointer - realistic dark fire-villain custom cursor.

Didn't Find Your Vibe?

Our universe of cursors is huge. Dive into hundreds of unique collections and find the one that truly represents you.

Explore All Collections