Google Chrome

Анімаційні графіті custom cursor

Анімаційні графіті: soft cute cursor у зручному кастомному курсор-паку.

✨ Move your mouse to test both cursors
Arrow Cursor

Default navigation pointer

Pointer Cursor

Used for clickable elements

Hover over each side to preview both cursor styles in real-time.

1,000+
Вона може передавати потужні повідомлення, захоплювати сутність спільноти або просто прикрашати міські простори. Ці твори часто викликають сильні емоції і провокують думку, розмиваючи лінію між вуличним мистецтвом і вандалізмом. Хоча деякі можуть стверджувати, що графіті зневажає громадську власність, багато хто стверджує, що він додає характеру і яскравості до інакше монотонних середовищ. Від складних стін до приголомшливих тегів, графіті має потенціал бути більше, ніж просто вандалізмом - це може бути справжньою формою мистецтва.Колекція Mix наповнена кастомними курсорами, зокрема кастомний курсор пак Анімаційні графіті.

Customize your embed code and preview it in real time below.

Live preview

PNG, resized to 32px
<style type="text/css">
body {
  cursor: url(https://cdn.cutecursors.com/cdn-sweezy/packs/graffiti-animated-cursor/arrow.png) 4 4, auto;
}
a, button, .clickable {
  cursor: url(https://cdn.cutecursors.com/cdn-sweezy/packs/graffiti-animated-cursor/hand.png) 4 4, pointer;
}
</style>
<a href="https://cutecursors.com//category/abstract-colorful/graffiti-animated-cursor" title="Get free Анімаційні графіті cursors for your website.">
  Анімаційні графіті Cursors
</a>
/* components/CuteCursor.jsx */
"use client";
import { useEffect } from "react";

const CURSOR = "https://cdn.cutecursors.com/cdn-sweezy/packs/graffiti-animated-cursor/arrow.png";
const POINTER = "https://cdn.cutecursors.com/cdn-sweezy/packs/graffiti-animated-cursor/hand.png";

export default function CuteCursor() {
  useEffect(() => {
    const style = document.createElement("style");
    style.innerHTML = `
      body { cursor: url(${CURSOR}) 4 4, auto; }
      a, button, .clickable { cursor: url(${POINTER}) 4 4, pointer; }
    `;
    document.head.appendChild(style);
    return () => style.remove();
  }, []);

  return null;
}

/* Usage: render <CuteCursor /> once, e.g. in your root layout or App:
   <CuteCursor />
   Анімаційні графіті cursors by https://cutecursors.com//category/abstract-colorful/graffiti-animated-cursor */
-- Анімаційні графіті custom cursor for Roblox
-- LocalScript (place it in StarterPlayer > StarterPlayerScripts)
--
-- 1) Download the cursor images (buttons above) or grab them here:
--    Cursor:  https://cdn.cutecursors.com/cdn-sweezy/packs/graffiti-animated-cursor/arrow.png
--    Pointer: https://cdn.cutecursors.com/cdn-sweezy/packs/graffiti-animated-cursor/hand.png
-- 2) Upload them in Roblox Creator Hub as Decals (Create > Decals).
-- 3) Replace the IDs below with your uploaded Image asset IDs.

local UserInputService = game:GetService("UserInputService")
local Players = game:GetService("Players")

local CURSOR_ICON = "rbxassetid://CURSOR_ASSET_ID"
local POINTER_ICON = "rbxassetid://POINTER_ASSET_ID"

-- Set the default cursor
UserInputService.MouseIcon = CURSOR_ICON

-- Optional: switch to the pointer icon while hovering GUI buttons
local function hookButton(button)
	button.MouseEnter:Connect(function()
		UserInputService.MouseIcon = POINTER_ICON
	end)
	button.MouseLeave:Connect(function()
		UserInputService.MouseIcon = CURSOR_ICON
	end)
end

local playerGui = Players.LocalPlayer:WaitForChild("PlayerGui")
for _, gui in ipairs(playerGui:GetDescendants()) do
	if gui:IsA("GuiButton") then
		hookButton(gui)
	end
end
playerGui.DescendantAdded:Connect(function(gui)
	if gui:IsA("GuiButton") then
		hookButton(gui)
	end
end)

-- Анімаційні графіті cursors: https://cutecursors.com//category/abstract-colorful/graffiti-animated-cursor

How to Install Анімаційні графіті cursors

How to Install cursor Анімаційні графіті for Chrome

Анімаційні графіті preview

Анімаційні графіті

Анімаційні графіті: soft cute cursor у зручному кастомному курсор-паку.

  1. 1
    Go to Chrome Web Store

    Hit the 'Add to Browser' button to get the 'Анімаційні графіті' pack.

  2. 2
    Add the Extension

    On the Chrome Web Store, smash that ‘Add to Chrome’ button and confirm.

  3. 3
    Pin for Easy Access

    Pro-tip: Pin the 'Cute Cursors' extension to your toolbar for quick access.

  4. 4
    Activate Your Cursor

    Open the extension, find the 'Анімаційні графіті' pack, and click to activate. Easy peasy!

Piece of cake, right? Go on and have fun!

You may also like

Explore other cursor packs from our collection

Пакет курсорів Пурпурні і блакитні зірки танцюють

Безкоштовний пакет курсорів Пурпурні і блакитні зірки танцюють

Пурпурні і блакитні зірки танцюють - кастомний курсор і cute cursor для браузера.

Пакет курсорів Туркменістан 3D

Безкоштовний пакет курсорів Туркменістан 3D

Туркменістан 3D - милий курсор пак і кастомний курсор для браузера та Windows.

Пакет курсорів Анімаційний екран зеленого радару

Безкоштовний пакет курсорів Анімаційний екран зеленого радару

Анімаційний екран зеленого радару - кастомний курсор і cute cursor для браузера.

Пакет курсорів Кольорові Eyeball анімації

Безкоштовний пакет курсорів Кольорові Eyeball анімації

Завантаж Кольорові Eyeball анімації: cute cursor і кастомний курсор для щоденних кліків.

Пакет курсорів Кольоровий триппі гриб анімаційний

Безкоштовний пакет курсорів Кольоровий триппі гриб анімаційний

Кольоровий триппі гриб анімаційний курсор пак з милим курсором для Chrome, Edge і Windows.

Пакет курсорів Rainbow Flower Smiley Face Анімація

Безкоштовний пакет курсорів Rainbow Flower Smiley Face Анімація

Завантаж Rainbow Flower Smiley Face Анімація: cute cursor і кастомний курсор для щоденних кліків.

Пакет курсорів Twister Анімація

Безкоштовний пакет курсорів Twister Анімація

Twister Анімація курсор пак з милим курсором для Chrome, Edge і Windows.

Пакет курсорів Аметист Анімація

Безкоштовний пакет курсорів Аметист Анімація

Обери Аметист Анімація - cute cursor і кастомний курсор без зайвого шуму.

Didn't Find Your Vibe?

Our universe of cursors is huge. Dive into hundreds of unique collections and find the one that truly represents you.

Explore All Collections