Google Chrome

Кріс Гріффін custom cursor

Кріс Гріффін - милий курсор пак і кастомний курсор для браузера та Windows.

✨ Move your mouse to test both cursors
Arrow Cursor

Default navigation pointer

Pointer Cursor

Used for clickable elements

Hover over each side to preview both cursor styles in real-time.

1,000+
Курсор Chris Griffin з Cursors Collection є цікавим і дивним доповненням до будь-якого браузера. Натхненний улюбленим персонажем з хіт-шоу "Family Guy", цей курсор має Chris зі своїм підписом зачіски і окуляри. Якщо ви шанувальник шоу або просто шукаєте унікальний курсор, цей, безумовно, зробити перегляд ще більш приємним. Просто завантажити і встановити його на свій браузер для миттєвого оновлення.Перевірте колекцію Family Guy, де є цей пак Кріс Гріффін і багато інших.

Customize your embed code and preview it in real time below.

Live preview

PNG, resized to 32px
<style type="text/css">
body {
  cursor: url(https://cdn.cutecursors.com/db/chris_griffin_cute_cursors_cute_cursor/arrow.png) 4 4, auto;
}
a, button, .clickable {
  cursor: url(https://cdn.cutecursors.com/db/chris_griffin_cute_cursors_cute_cursor/hand.png) 4 4, pointer;
}
</style>
<a href="https://cutecursors.com//category/family-guy/chris-griffin-cute-cursors-cute-cursor" title="Get free Кріс Гріффін cursors for your website.">
  Кріс Гріффін Cursors
</a>
/* components/CuteCursor.jsx */
"use client";
import { useEffect } from "react";

const CURSOR = "https://cdn.cutecursors.com/db/chris_griffin_cute_cursors_cute_cursor/arrow.png";
const POINTER = "https://cdn.cutecursors.com/db/chris_griffin_cute_cursors_cute_cursor/hand.png";

export default function CuteCursor() {
  useEffect(() => {
    const style = document.createElement("style");
    style.innerHTML = `
      body { cursor: url(${CURSOR}) 4 4, auto; }
      a, button, .clickable { cursor: url(${POINTER}) 4 4, pointer; }
    `;
    document.head.appendChild(style);
    return () => style.remove();
  }, []);

  return null;
}

/* Usage: render <CuteCursor /> once, e.g. in your root layout or App:
   <CuteCursor />
   Кріс Гріффін cursors by https://cutecursors.com//category/family-guy/chris-griffin-cute-cursors-cute-cursor */
-- Кріс Гріффін custom cursor for Roblox
-- LocalScript (place it in StarterPlayer > StarterPlayerScripts)
--
-- 1) Download the cursor images (buttons above) or grab them here:
--    Cursor:  https://cdn.cutecursors.com/db/chris_griffin_cute_cursors_cute_cursor/arrow.png
--    Pointer: https://cdn.cutecursors.com/db/chris_griffin_cute_cursors_cute_cursor/hand.png
-- 2) Upload them in Roblox Creator Hub as Decals (Create > Decals).
-- 3) Replace the IDs below with your uploaded Image asset IDs.

local UserInputService = game:GetService("UserInputService")
local Players = game:GetService("Players")

local CURSOR_ICON = "rbxassetid://CURSOR_ASSET_ID"
local POINTER_ICON = "rbxassetid://POINTER_ASSET_ID"

-- Set the default cursor
UserInputService.MouseIcon = CURSOR_ICON

-- Optional: switch to the pointer icon while hovering GUI buttons
local function hookButton(button)
	button.MouseEnter:Connect(function()
		UserInputService.MouseIcon = POINTER_ICON
	end)
	button.MouseLeave:Connect(function()
		UserInputService.MouseIcon = CURSOR_ICON
	end)
end

local playerGui = Players.LocalPlayer:WaitForChild("PlayerGui")
for _, gui in ipairs(playerGui:GetDescendants()) do
	if gui:IsA("GuiButton") then
		hookButton(gui)
	end
end
playerGui.DescendantAdded:Connect(function(gui)
	if gui:IsA("GuiButton") then
		hookButton(gui)
	end
end)

-- Кріс Гріффін cursors: https://cutecursors.com//category/family-guy/chris-griffin-cute-cursors-cute-cursor

How to Install Кріс Гріффін cursors

How to Install cursor Кріс Гріффін for Chrome

Кріс Гріффін preview

Кріс Гріффін

Кріс Гріффін - милий курсор пак і кастомний курсор для браузера та Windows.

  1. 1
    Go to Chrome Web Store

    Hit the 'Add to Browser' button to get the 'Кріс Гріффін' pack.

  2. 2
    Add the Extension

    On the Chrome Web Store, smash that ‘Add to Chrome’ button and confirm.

  3. 3
    Pin for Easy Access

    Pro-tip: Pin the 'Cute Cursors' extension to your toolbar for quick access.

  4. 4
    Activate Your Cursor

    Open the extension, find the 'Кріс Гріффін' pack, and click to activate. Easy peasy!

Piece of cake, right? Go on and have fun!

You may also like

Explore other cursor packs from our collection

Пакет курсорів Сімейний хлопець Кріс Гріффін

Безкоштовний пакет курсорів Сімейний хлопець Кріс Гріффін

Обери Сімейний хлопець Кріс Гріффін - cute cursor і кастомний курсор без зайвого шуму.

Пакет курсорів Пітер Гріффін

Безкоштовний пакет курсорів Пітер Гріффін

Завантаж Пітер Гріффін: cute cursor і кастомний курсор для щоденних кліків.

Пакет курсорів Сім'я Гленн Квагмір анімаційний

Безкоштовний пакет курсорів Сім'я Гленн Квагмір анімаційний

Милий курсор Сім'я Гленн Квагмір анімаційний освіжить кліки - free custom cursor для ПК.

Пакет курсорів Сім'я Гай Лоїс Гріффін

Безкоштовний пакет курсорів Сім'я Гай Лоїс Гріффін

Сім'я Гай Лоїс Гріффін custom cursor пак із милим курсором для фанатів теми.

Пакет курсорів Сім'я Гай Вінні Анімація

Безкоштовний пакет курсорів Сім'я Гай Вінні Анімація

Сім'я Гай Вінні Анімація - кастомний курсор і cute cursor для браузера.

Пакет курсорів Кріс Гріффін

Безкоштовний пакет курсорів Кріс Гріффін

Кріс Гріффін - кастомний курсор і cute cursor для браузера.

Пакет курсорів Family Guy Cleveland Brown & Bathub

Безкоштовний пакет курсорів Family Guy Cleveland Brown & Bathub

Family Guy Cleveland Brown & Bathub курсор пак з милим курсором для Chrome, Edge і Windows.

Пакет курсорів Family Guy: Lois Griffin

Безкоштовний пакет курсорів Family Guy: Lois Griffin

Family Guy: Lois Griffin custom cursor пак із милим курсором для фанатів теми.

Didn't Find Your Vibe?

Our universe of cursors is huge. Dive into hundreds of unique collections and find the one that truly represents you.

Explore All Collections