Google Chrome

Бетмен Lego custom cursor

Бетмен Lego - милий курсор пак і кастомний курсор для браузера та Windows.

✨ Move your mouse to test both cursors
Arrow Cursor

Default navigation pointer

Pointer Cursor

Used for clickable elements

Hover over each side to preview both cursor styles in real-time.

1,000+
Введіть Batman Lego курсор з колекції Lego Cursor! Цей налаштований курсор додає до вашого досвіду перегляду трохи розваг і хвилювання. Завдяки своїй іконічній конструкції Batman, ви можете зануритися у світ Lego під час серфінгу в Інтернеті. Чи є ви шанувальником Lego або ентузіастом Batman, цей курсор є обов'язковим. Будьте готові звільнити свого внутрішнього супергероя і насолоджуватися переглядом в стилі з цим Batman Lego курсором.Цей крутий курсор пак Бетмен Lego є частиною колекції Lego - знайдіть ще більше!

Customize your embed code and preview it in real time below.

Live preview

PNG, resized to 32px
<style type="text/css">
body {
  cursor: url(https://cdn.cutecursors.com/cdn-changecursor/packs/batman-lego-cursor/arrow.png) 4 4, auto;
}
a, button, .clickable {
  cursor: url(https://cdn.cutecursors.com/cdn-changecursor/packs/batman-lego-cursor/hand.png) 4 4, pointer;
}
</style>
<a href="https://cutecursors.com//category/lego-cursors/batman-lego-cursor" title="Get free Бетмен Lego cursors for your website.">
  Бетмен Lego Cursors
</a>
/* components/CuteCursor.jsx */
"use client";
import { useEffect } from "react";

const CURSOR = "https://cdn.cutecursors.com/cdn-changecursor/packs/batman-lego-cursor/arrow.png";
const POINTER = "https://cdn.cutecursors.com/cdn-changecursor/packs/batman-lego-cursor/hand.png";

export default function CuteCursor() {
  useEffect(() => {
    const style = document.createElement("style");
    style.innerHTML = `
      body { cursor: url(${CURSOR}) 4 4, auto; }
      a, button, .clickable { cursor: url(${POINTER}) 4 4, pointer; }
    `;
    document.head.appendChild(style);
    return () => style.remove();
  }, []);

  return null;
}

/* Usage: render <CuteCursor /> once, e.g. in your root layout or App:
   <CuteCursor />
   Бетмен Lego cursors by https://cutecursors.com//category/lego-cursors/batman-lego-cursor */
-- Бетмен Lego custom cursor for Roblox
-- LocalScript (place it in StarterPlayer > StarterPlayerScripts)
--
-- 1) Download the cursor images (buttons above) or grab them here:
--    Cursor:  https://cdn.cutecursors.com/cdn-changecursor/packs/batman-lego-cursor/arrow.png
--    Pointer: https://cdn.cutecursors.com/cdn-changecursor/packs/batman-lego-cursor/hand.png
-- 2) Upload them in Roblox Creator Hub as Decals (Create > Decals).
-- 3) Replace the IDs below with your uploaded Image asset IDs.

local UserInputService = game:GetService("UserInputService")
local Players = game:GetService("Players")

local CURSOR_ICON = "rbxassetid://CURSOR_ASSET_ID"
local POINTER_ICON = "rbxassetid://POINTER_ASSET_ID"

-- Set the default cursor
UserInputService.MouseIcon = CURSOR_ICON

-- Optional: switch to the pointer icon while hovering GUI buttons
local function hookButton(button)
	button.MouseEnter:Connect(function()
		UserInputService.MouseIcon = POINTER_ICON
	end)
	button.MouseLeave:Connect(function()
		UserInputService.MouseIcon = CURSOR_ICON
	end)
end

local playerGui = Players.LocalPlayer:WaitForChild("PlayerGui")
for _, gui in ipairs(playerGui:GetDescendants()) do
	if gui:IsA("GuiButton") then
		hookButton(gui)
	end
end
playerGui.DescendantAdded:Connect(function(gui)
	if gui:IsA("GuiButton") then
		hookButton(gui)
	end
end)

-- Бетмен Lego cursors: https://cutecursors.com//category/lego-cursors/batman-lego-cursor

How to Install Бетмен Lego cursors

How to Install cursor Бетмен Lego for Chrome

Бетмен Lego preview

Бетмен Lego

Бетмен Lego - милий курсор пак і кастомний курсор для браузера та Windows.

  1. 1
    Go to Chrome Web Store

    Hit the 'Add to Browser' button to get the 'Бетмен Lego' pack.

  2. 2
    Add the Extension

    On the Chrome Web Store, smash that ‘Add to Chrome’ button and confirm.

  3. 3
    Pin for Easy Access

    Pro-tip: Pin the 'Cute Cursors' extension to your toolbar for quick access.

  4. 4
    Activate Your Cursor

    Open the extension, find the 'Бетмен Lego' pack, and click to activate. Easy peasy!

Piece of cake, right? Go on and have fun!

You may also like

Explore other cursor packs from our collection

Пакет курсорів Garmadon Ninja Demon

Безкоштовний пакет курсорів Garmadon Ninja Demon

Garmadon Ninja Demon курсор пак з милим курсором для Chrome, Edge і Windows.

Пакет курсорів Лего

Безкоштовний пакет курсорів Лего

Лего - кастомний курсор і cute cursor для браузера.

Пакет курсорів Чоловічий волосся повертається Lego

Безкоштовний пакет курсорів Чоловічий волосся повертається Lego

Чоловічий волосся повертається Lego курсори: милий курсор і кастомний курсор в одному сеті.

Пакет курсорів Ninjago Kai Red Маска

Безкоштовний пакет курсорів Ninjago Kai Red Маска

Обери Ninjago Kai Red Маска - cute cursor і кастомний курсор без зайвого шуму.

Пакет курсорів Sailor Lego

Безкоштовний пакет курсорів Sailor Lego

Милий курсор Sailor Lego освіжить кліки - free custom cursor для ПК.

Пакет курсорів Виконання Lego

Безкоштовний пакет курсорів Виконання Lego

Виконання Lego курсори: милий курсор і кастомний курсор в одному сеті.

Пакет курсорів Ніндзяго Ллойд Лего

Безкоштовний пакет курсорів Ніндзяго Ллойд Лего

Ніндзяго Ллойд Лего custom cursor пак із милим курсором для фанатів теми.

Пакет курсорів Блакитний касок Lego

Безкоштовний пакет курсорів Блакитний касок Lego

Завантаж Блакитний касок Lego: cute cursor і кастомний курсор для щоденних кліків.

Didn't Find Your Vibe?

Our universe of cursors is huge. Dive into hundreds of unique collections and find the one that truly represents you.

Explore All Collections
Бетмен Lego Cursors