Google Chrome

Пак-мен custom cursor

Пак-мен: soft cute cursor у зручному кастомному курсор-паку.

✨ Move your mouse to test both cursors
Arrow Cursor

Default navigation pointer

Pointer Cursor

Used for clickable elements

Hover over each side to preview both cursor styles in real-time.

1,000+
Cursors Collection пропонує веселий і унікальний курсор Pac-Man для веббраузер. Любителі класичної аркадної гри можуть насолоджуватися тим, що Pac-Man є їхнім курсором, піднімаючи точки й уникаючи привидів, коли вони переміщуються в Інтернеті. Курсор легкий в установці й додає грайливий дотик до будь-якого досвіду перегляду. З його яскравим жовтим кольором і веселим дизайном мультфільмів, курсор Pac-Man обов'язково принесе посмішку на обличчя користувачів, коли вони переглядають Інтернет. Перевірте колекцію 'Games', де є цей пак 'Pac-Man' і багато інших.

You may also like

Explore other cursor packs from our collection

Пакет курсорів Pac-Man

Безкоштовний пакет курсорів Pac-Man

Милий курсор Pac-Man - безкоштовний кастомний курсор для робочого столу.

Пакет курсорів Міс Pac-Man & Cherry Pixel

Безкоштовний пакет курсорів Міс Pac-Man & Cherry Pixel

Міс Pac-Man & Cherry Pixel custom cursor пак із милим курсором для фанатів теми.

Пакет курсорів Pac-Man & Red Ghost

Безкоштовний пакет курсорів Pac-Man & Red Ghost

Pac-Man & Red Ghost курсори: милий курсор і кастомний курсор в одному сеті.

Пакет курсорів Pac-Man Pinky Ghost

Безкоштовний пакет курсорів Pac-Man Pinky Ghost

Pac-Man Pinky Ghost cute cursor packs a glossy pink ghost arrow and a matching pink pointing-hand pointer.

Пакет курсорів Pac-Man Blinky Ghost

Безкоштовний пакет курсорів Pac-Man Blinky Ghost

Pac-Man Blinky Ghost cute cursor brings a glossy red ghost arrow and a matching red pointing-hand pointer.

Пакет курсорів Pac-Man

Безкоштовний пакет курсорів Pac-Man

Обери Pac-Man - cute cursor і кастомний курсор без зайвого шуму.

Пакет курсорів Анімація Pac-Man Pinky & Blue Ghost

Безкоштовний пакет курсорів Анімація Pac-Man Pinky & Blue Ghost

Анімація Pac-Man Pinky & Blue Ghost курсори: милий курсор і кастомний курсор в одному сеті.

Пакет курсорів Pac-Man Yellow Character

Безкоштовний пакет курсорів Pac-Man Yellow Character

Pac-Man Yellow Character cute cursor packs a glossy yellow Pac-Man arrow and a matching yellow pointing-hand pointer.

How to Install Пак-мен cursors

How to Install cursor Пак-мен for Chrome

Пак-мен preview

Пак-мен

Пак-мен: soft cute cursor у зручному кастомному курсор-паку.

  1. 1
    Go to Chrome Web Store

    Hit the 'Add to Browser' button to get the 'Пак-мен' pack.

  2. 2
    Add the Extension

    On the Chrome Web Store, smash that ‘Add to Chrome’ button and confirm.

  3. 3
    Pin for Easy Access

    Pro-tip: Pin the 'Cute Cursors' extension to your toolbar for quick access.

  4. 4
    Activate Your Cursor

    Open the extension, find the 'Пак-мен' pack, and click to activate. Easy peasy!

Piece of cake, right? Go on and have fun!

Didn't Find Your Vibe?

Our universe of cursors is huge. Dive into hundreds of unique collections and find the one that truly represents you.

Explore All Collections